Рівненську «Європейську солідарність» розпустили

4232 0

Ми у соцмережах:

Віталій Гайдукевич

Як повідомили на офіційному сайти партії «Європейська солідарність» рішенням президії центральної ради було розпущено Рівненську територіальну партійну організацію. Про таку ймовірність раніше писали деякі столичні ЗМІ.

«Дане рішення (про розпуск – ред.) було ухвалено в результаті систематичного невиконання статутних та ідеологічних завдань партії і доручень центрального апарату. Також розпускаються всі керівні органи Рівненської територіальної організації, а всі її представники виключаються з керівних органів партії «Європейська Солідарність». – йдеться у повідомлення на офіційному сайті партії «Європейська солідарність».
 
За чутками, новим керівником рівненської обласної партійної організації «ЄС» мав стати відомий журналіст Віталій Гайдукевич. Він родом з Рівного, тут починав свою журналістську кар’єру.
 
Однак наразі керівником процесу перезавантаження партії на Рівненщині має стати Інна Дмитренко. Хоча припускаю, що Гайдукевич все ж матиме стосунок до перезавантаження «ЄС» в області.
 
В повідомленні на сайті партії значиться, що «рішення Президії не вплине на партійні перспективи партійців, які не мають конфліктів або репутаційних ризиків та прагнуть надалі відстоювати і популяризувати Принципи і Цінності «Європейської Солідарності… Партія «Європейська Солідарність» відкрита для усіх, хто поділяє нашу ідеологію і прагнення нової якості політики». 
 
Хоча за нашою інформацією, розмови з рівненськими активістами про приєднання до перезавантаженої «ЄС» велись вже давно. А внутрішньопартійне протистояння між Олексієм Муляренком та Віталієм Чугунніковим стало каталізатором. Який змусив партійне керівництво вживати швидких і рішучих заходів. Як стверджують поінформовані джерела, ні Чугуннікова, ні Муляренка, ні Ундіра не буде в керівництві рівненської партійної організації. Не виключено, що декому буде відмовлено й в поновленні членства в «Європейській солідарності».
 
Олексій Кривошеєв.
 
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також