«Рівнеобленерго» реконструювало електромережу у Рокитнівському районі

774 0

Ми у соцмережах:

«Рівнеобленерго» реконструювало електромережу у Рокитнівському районі

Завершені роботи з будівництва та реконструкції повітряної лінії 0,4 кВ у селі Березове Рокитнівського району. У населеному пункті було здійснено заміну близько 2 км повітряних ліній та встановлено розвантажувальну щоглову трансформаторну підстанцію.

Технічне переоснащення повітряних ліній здійснюється самоутримним ізольованим проводом, що унеможливлює короткі замикання під час негоди, аварійні відключення при взаємодії з зеленими насадженнями, тобто робить електропостачання значно надійнішим.

Менеджерка із зв’язків з громадськістю ПрАТ «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова повідомила РВ, що реконструкція проводилася згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2020 рік, затвердженою НКРЕКП. Вартість робіт у селі Березове склала майже 1 млн. 300 тис. грн. Загалом, згідно з інвестпрограмою ПрАТ «Рівнеобленерго» у 2020 році на будівництво, модернізацію, реконструкцію, технічне переоснащення електричних мереж та обладнання Рівненщини передбачено понад 92,5 млн.грн. Варто зауважити, що паралельно з реалізацією заходів інвестпрограми у с. Березове працівниками Рокитнівського РЕМ проведено капітальний ремонт трансформаторної підстанції (КТП-82) та повітряної лінії 0,4 кВ протяжністю майже 7 км. Ці заходи спрямовані на забезпечення надійного та безперебійного електропостачання наших споживачів!

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також