Рівнеобленерго завершує реконструкцію електромереж у центрі Рівного

582 0

Ми у соцмережах:

Рівнеобленерго завершує реконструкцію електромереж у центрі Рівного

Завершено реалізацію одного з пунктів інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» на вулицях Шкільній та Замковій у Рівному. Там було реконструйовано ПЛ-0,4 кВ від ТП-23, що дозволить підвищити якість електропостачання близько 200 рівнянам та знизити аварійність в мережах центральної частини міста.


Наближається до завершення і реконструкція повітряних ліній ПЛ 0,4-10 кВ від ТП-3 в районі пивзаводу – на вулицях Воля, Дорошенка, Підгірній. Роботи тут тривають вже близько місяця. Їх проведення ускладнює щільна забудова обох мікрорайонів, вузькі проїзди або їх відсутність, що не завжди дозволяє ефективно використовувати спецтехніку і подовжує тривалість реконструкції мереж, від яких заживлено 300 споживачів.

Попри складнощі у проведенні робіт в межах реалізації інвестиційної програми на 2019 рік, затвердженої НКРЕКП, на цих двох об’єктах вдалося замінити самоутримним ізольованим проводом майже 2,5 км електромереж, здійснити заміну старих опор (в районі Волі багато з них були дерев’яними).

Загальна вартість цих робіт – 1 млн 650 тис. грн. Окрім зазначених об’єктів, цьогоріч у обласному центрі комплекс робіт з реконструкції повітряних ліній ПЛ 0,4-10 кВ проводився від ТП-68 на вул. Тиннівській, також в рамках інвестпрограми було реконструйовано РП-4 на вул. Кн.Володимира, близькі до завершення роботи із заміни масляних вимикачів 110 кВ на елегазові з мікропроцесорними захистами на підстанції ПС110/10 «Південна».

 

Таким чином на будівництво, реконструкцію та модернізацію електромереж та обладнання у м. Рівне цьогоріч витрачено 21 млн. 216 тис. грн., повідомила РВ Алла Ліхачова, менеджерка із зв'язків з громадськістю ПрАТ "Рівнеобленерго".


 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також