Рівнерада рекомендувала виконкому знизити тарифи на опалення

728 0

Ми у соцмережах:

Рівнерада рекомендувала виконкому знизити тарифи на опалення

Депутати Рівненської міської ради сьогодні проголосували за те, аби ще додатково зменшити витрати населення на опалення - застосувати зменшену ціну. У відповідному проекті рішення за яке проголосувала більшість присутніх у сесійній залі обранців міститься рекомендація виконавчому комітету застосувати для населення тариф 2375 гривень 45 копійок.

 -          Попередньо члени виконавчого комітету встановили тарифи для потреб населення на рівні – 2 725,45 грн/Гкал. Різницю депутати Рівнеради мають намір компенсувати з міського бюджету. - Представники місцевої депутатської фракції Слуги народу продовжують популістськими гаслами «рятувати людей від холоду» розповідаючи, що міста тепер самі можуть формувати тарифи. В той же час, державні компанії і підприємства підняли ціни на всі основні складові тарифу - табто на енергоносії. Виходить щоб почати опалювальний сезон, щоб в квартирах рівнян було тепло, ми тепер змушені проводити складні переговори з теплопостачальниками і шукати гроші у місцевому бюджеті. - говорить Олександр Третяк. - Маємо розуміти ще, що уряд досі не запропонував жодного законного компенсаційного механізму для людей, і ми самі змушені шукати якісь варіанти щоб підтримати людей у цей складний час.

Таким чином, зазначає міський голова Рівного Олександр Третяк Рівне завдяки популіським заявам “Слуги Народу” опинилось у патовій ситуації, де з одного боку потрібно пустити тепло у школи, дитсадки, лікарні, домівки людей, а з іншого потрібно ще віднайти у міській скарбниці кошти щоб за все це заплатити і одночасно ще додатково виділити гроші для того, аби зменшити навантаження на гаманець простих рівнян.

-          Поведінка фракції “Слуга народу” обурлива - говорить Олександр Третяк - адже після розгляду питання про тарифи, вони майже повним складом покинули сесійну залу. Тобто прийшли зробили низку популіських заяв, попіарилися і пішли, а інші важливі для міста, для громади Рівного питання їх уже необходять.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також