«Рівний-Рівному»: сертифікати отримали перші 15 поліцейських-консультантів

1176 0

Ми у соцмережах:

«Рівний-Рівному»: сертифікати отримали перші 15 поліцейських-консультантів

Сьогодні на базі тренінгового центру ГУНП завершився дводенний навчально-практичний семінар з цільової підготовки консультантів у рамках реалізації програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний- Рівному».

Сертифікати про проходження тренінгу 15 працівникам Рівненського районного управління поліції вручив т.в.о начальника ГУНП в Рівненської області Руслан Стрельбіцький.

«Програма психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний – Рівному» успішно впроваджується та реалізовується в ГУНП в Рівненській області, — зазначив Руслан Стрельбіцький. — Сподіваюся, що здобуті знання стануть справжньою підтримкою для працівника поліції, який зіштовхнувся із різного характеру проблемами».

Впродовж шостого та сьомого травня тренерами з цільової підготовки першої групи консультантів стали Рима Мусаєва, Олена Павловська та Андрій Майданюк.

Основна концепція програми «Рівний-Рівному» у поліцейських колективах полягає у можливості звернення кожного поліцейського до консультанта, який пройшов відповідну підготовку з основ психологічної підтримки та надає поради з питань підвищення особистої мотиваційної спрямованості, стресостійкості, ефективної міжособистісної взаємодії та комунікації, збалансованості позаслужбового (особистого) та професійного життя поліцейського.

Як зазначила керівниця служби психологічного забезпечення ГУНП Світлана Демидова, усі консультанти працюють за принципами підтримки, довіри, емпатії, конфіденційності та поваги до кожного:
«Така підтримка здійснюється у тісній взаємодії та під супроводом нашого підрозділу. Тож якщо правоохоронцю потрібна підтримка, ми завжди поруч та готові прийти на допомогу».

Якщо Ви бажаєте стати консультантом програми «Рівний - Рівному» або ж вам потрібна психологічна підтримка, звертайтесь до консультанта Програми у своєму підрозділі та психологів сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Рівненській області у будь-який зручний час, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також