Рівному треба 100 тисяч гривень, щоб позрізати страшні вивіски на двох вулицях

2378 1

Ми у соцмережах:

Рівному треба 100 тисяч гривень, щоб позрізати страшні вивіски на двох вулицях

До 1 листопада власники усіх вивісок у Рівному мають привести їх до вимог, які прийняла міська рада.

 Після того, як спливе пільговий період, влада «візьметься за болгарку» та все демонтує. Однак не сама, а найме через «Prozorro» підрядну організацію, яка матиме необхідне обладнання, щоб зрізати усі заборонені вивіски.

Як уточнив заступник міського голови Рівного Віталій Герман, у 2020 році на роботи по демонтажу вивісок із вулиць Соборної та 16 Липня потрібно близько 100 тисяч гривень:

- Якщо буде політична воля у депутатів, то вони виділять ці гроші, а ми приведемо усе до ладу. Адже жахливими вивісками буквально заліплені фасади будинків. Уже проведено дослідження, яке говорить, що велика кількість вивісок на торговому центрі відлякує покупців. Адже вони просто відвертають від фасаду торгового центру голови. Те ж саме із закладами громадського харчування. Хтось колись придумав, що усі вікна мають бути заліплені рекламою, проте дослідники говорять, що це негативно впливає на бізнес. Бо усе має бути прозоре. Себто, йде людина вулицею, дивиться у вітрину кав’ярні, бачить там знайомих. Це мотивує її зайти до закладу та випити там кави чи чаю. Усі мають розуміти, що Рівне – це місце великої кількості соціальних комунікацій.

Тому під час очищення вулиць від жахливих вивісок будуть звертати увагу і на заклеєні вітрини магазинів. Тепер це рахується елементом зовнішньої реклами, на яку потрібен дозвіл. Окрім цього, підприємцям доведеться сплачувати за таку рекламу місту.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також