Спокій рівнян тепер оберігатимуть ще 25 рятувальників

302 0

Ми у соцмережах:

Спокій рівнян тепер оберігатимуть ще 25 рятувальників

25 рятувальників прийняли присягу на вірність українському народу, поповнивши лави бійців Служби порятунку Рівненщини!

25 випускників навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області, які закінчили навчання за професією «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу» склали Присягу на вірність українському народові. Рятувальники отримали необхідні знання та практичний досвід для виконання обов’язків за фахом і поповнять ряди водіїв в пожежно-рятувальних підрозділах Рівненського гарнізону.

Після офіційної церемонії до рятувальників з напутнім словом звернувся заступник начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Олександр Мохрик: «Від керівництва Головного управління ДСНС щиро вітаю вас зі складанням Присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я захисту життя та здоров’я наших громадян. Бажаю вам з високою гідністю пронести почесне звання бійця Служби порятунку Рівненщини».

У свою чергу начальник навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС області полковник служби цивільного захисту Роман Пелех теж привітав випускників: «Сьогодні для вас видатний день – складання Присяги. Ви маєте усвідомити, що обрали собі нелегку, але гідну професію, яка вимагає прояву найкращих людських якостей – відваги, героїзму, здатності пройти через вогонь та воду. Тому від сьогодні для вас ризик та небезпека, рятування та допомога – норма повсякденного життя».

Колектив Служби порятунку Рівненщини вітає колег зі складанням Присяги на вірність українському народові та бажає міцного здоров’я та спокійної служби. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також