Рівнян закликають боротися зі щурами, які можуть знищити ремонт і покусати дітей

1334 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Спеціалісти просять у мешканців Рівного серйозно поставитися до боротьби з гризунами.

 Як пише лабораторний центр, щури, миші не тільки поїдають урожай, а засмічують його розносячи наступні інфекції: лептоспіроз, токсокароз, лістеріоз, рикетсіози, токсоплазмоз, туляремію, сказ, висипний і черевний тиф.

Гризуни ближче до людини пробираються з настанням холодів і поселяються в льохах, сараях, господарських приміщеннях. Ці тварини можуть чудово жити за гіпсокартоном (навіть в шарі пінопласту або утеплювача) і в результаті своєї діяльності пошкоджувати не тільки гіпсокартон, утеплювач тощо, але й основні несучі та інженерні конструкції будинку. Людей може турбувати неприємний запах від гризунів, а також постійний нічний шум. Також відомі випадки, коли щури серйозно травмували домашніх тварин і дітей – і це тільки декілька приводів для того, щоб позбутися гризунів.

Щоб знати, як проводиться захист від щурів і мишей, потрібно, насамперед, визначиться, про який саме об’єкт йдеться. За допомогою можна звернутися і до фахівців державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України (консультації надаються по телефону). Серед наших пропозицій – безліч дієвих способів, що вирішують проблему навали гризунів.

Контактний телефон: (0362) 637-039.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також