![Рівнян запрошують зробити селфі з улюбленим експонатом](/img/650/rivnyan-zaproshuyut-zrobiti-selfi-z-ulyublenim-eks20190115_6214.jpg)
Завтра рівненські музеї візьмуть участь в Міжнародному флешмобі музейних селфі.
Музейники запрошують усіх охочих прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfie.
Також потрібно вказати тег музею, де зроблене фото, наприклад, #Музей_Рівне. Селфі можна буде робити у краєзнавчому музеї, музеї бурштину та у відділі «Літературний музей Уласа Самчука».
Авторів найкращих селфі нагородять подарунками.