Рівнянам пропонують закупити на зиму газ за літньою ціною

1419 1

Ми у соцмережах:

Рівнянам пропонують закупити на зиму газ за літньою ціною

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон.

Як повідомляє прес-служба «Рівнегаз Збуту», ціна такого запасу зафіксована на літньому рівні – 6 грн за куб (проте у ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються залежно від регіону).

Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала сьогодні, 23 серпня, і триватиме місяць.

Максимальний обсяг закупівлі газу обмежений: 25 тис. куб.м на одне домогосподарство.

Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».

Оформити покупку можна за допомогою «Особистого кабінету» на сайті 104.ua або у Центрі обслуговування клієнтів "Рівнегаз Збуту". Досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу і внести стовідсоткову оплату за куплений запас газу

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення перебувають на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть – слідом за збільшенням попиту на паливо.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій.

Щоб споживачу легше було визначиться з потрібним резервом газу на зиму, фахівці ТОВ «Рівнегаз Збуту» нададуть інформацію про обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди.

Споживачі можуть і самостійно розрахувати потрібні обсяги на опалювальний період – онлайн, в особистому кабінеті на сайті «Рівнегаз Збуту» за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - за ціною ПСО, що діє на той час.

Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 року не використає весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ або повернути за заявою.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також