Рівняни на Паралімпіаді у Ріо: шість медалей

2301 0

Національна паралімпійська збірна України завершила змагання на Паралімпійських іграх у Ріо. Українці завоювали 117 медалей: 41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових. Шість медалей здобули рівняни.

Пара

Олександр Назаренко
Українська збірна посіла третю сходинку серед 75 країн світу, які взяли участь у Паралімпіаді. 112 медалей на 18 вересня мали США. Першими ж фінішували китайці – 237 медалей, другою Великобританія – 147 медалей. Рівненські паралімпійці вибороли для України шість медалей: три срібні та три бронзові. alsoread:http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=047907 «Срібло» здобули плавчиня Ярина Матло (на дистанції 100 метрів), дзюдоїсти Олександр Назаренко (90 кг) та Ірина Гусева (63 кг). «Бронзу» вибороли дзюдоїсти Олександр Косінов (81 кг), Юлія Галінська (48кг) та Давид Хорава (66 кг). Рівнянин Микола Синюк на параканое посів четверте місце. До слова, лише один рівненський олімпієць привіз із Ріо перемогу – каноїст Тарас Міщук, який у змаганнях на каное-двійці здобув «бронзу».