![Рівняни пожертвували волонтерам Народного дому більше 740 тисяч гривень](/img/650/rivnyani-pozhertuvali-u-narodniy-dim-bilshe-740-ti_20220305_7791.jpg)
У штаб на базі Народного дому надійшли пожертви на потреби Збройних сил України у ромірі більше 744 тисяч гривень.
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк:
- Ці кошти використовуємо для закупівлі ліків для наших захисників, були придбані речі для військових частин, а також оперативно реагуємо на потреби територіальної оборони. Рівняни волонтерять, підтримують наших героїв матеріально, долучаються руками та серцем до пришвидшення нашої перемоги.