Рівняни просять Третяка створити парк за «Шоколадом»

2214 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Щоб замість "стихійних" городів облаштували місце для відпочинку дітей та дорослих.

Мешканка Рівного Алла Локоть написала про це у електронній петицій до міського голови:

 - Ми, жителі міста Рівне, звертаємося до міської влади з проханням про створення парку відпочинку на земельній ділянці орієнтовною площею 0,36 Га між вулицями Соборна 285а (ЖК Шоколад) та Корольова 5а (ЖК Лаврове), Корольова 9 (ЖК Синергія).  Ця частина міста має велику необхідність у зелених насадженнях та місцях для проведення дозвілля на свіжому повітрі. Це дуже важливо для збереження здоров'я мешканців та для створення комфортних умов для проживання. Створення парку в цій зоні стане додатковим простором для відпочинку, спорту та розваг для дітей та дорослих.

Ми також звертаємо увагу на щільність забудови та постійне будівництво нових будинків в цій зоні без достатнього місця для рекреації. Наразі, ця земельна ділянка занедбана і прибирається лише завдяки зусиллям мешканців. Частина території зайнята стихійними городами, і цілий рік тут граються дітлахи із сусідніх будинків. Тож очевидно, що території для проведення часу на свіжому повітрі дітям та дорослим немає.

Зелена зона, яку ми пропонуємо використати для створення парку чи скверу, є важливим місцем для розвитку та збереження природи, охолодженням міста, а також місцем для відпочинку для мешканців. Після виділення цієї території під парк можна розробити проект громадського бюджету, в якому передбачити будівництво міні футбольного поля, майданчику для дітей, вело доріжок, барбекю/кавової зони, місць для вигулу собак, місць для відпочинку і тд.  Таким чином парк може стати самоокупним проектом. Тому ми закликаємо міську владу виділити цю землю під  створення нового сучасного та комфортного парку відпочинку, який буде місцем для прогулянок, спортивних занять та інших заходів, які зберігають та розвивають здоров'я мешканців міста Рівне. Дякую за увагу до нашої проблеми та закликаю підтримати петицію та зробити наше місто комфортним та приємним для проживання.

Щоб пітримати цю петицію, у бажаючих є ще понад місяць. Наразі свої голоси за створення парку уже віддали 168 рівнян. Та щоб петицію розглянув Олександр Третяк, потрібно назбирати не менше 250.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також