Рівняни виграли Гран-прі Луцька

944 0

Гран-прі Луцька з автоспорту вже вчетверте у цьому році відбулося в околицях цього міста. У селі Дачне за перемогу боролися 16 спортсменів. У підсумку найуспішніше виступив рівнянин Олександр Ламаш, який виграв усі п’ять заїздів.

Гран-прі Луцька з автоспорту вже вчетверте у цьому році відбулося в околицях цього міста. У селі Дачне за перемогу боролися 16 спортсменів. У підсумку найуспішніше виступив рівнянин Олександр Ламаш, який виграв усі п’ять заїздів. Друге місце, що теж приємно — в іншого нашого земляка Сергія Миронюка. У найкращого з лучан Ігоря Потапчука — третя позиція. Виграли рівняни і у командному заліку, з відчутним відривом від двох луцьких колективів фінішував наш колектив «Вік-Експо».