Рівняни виграли змагання з флет-треку

1473 0

Популярний у США, але новий для України вид кільцевих мотоперегонів — флет-трек робить перші кроки в нашій державі. Це щось середнє між спідвеєм та мотокросом.

Спорт 04 Популярний у США, але новий для України вид кільцевих мотоперегонів — флет-трек робить перші кроки в нашій державі. Це щось середнє між спідвеєм та мотокросом. Торік чемпіонат України відбувся у Чернівцях, де традиційно розвинений мотокрос. Цьогоріч мотофедерація вирішила «підтягнути» до цієї справи ще й спідвейні міста Львів і Рівне. Тож саме на львівському стадіоні СКА відбувся перший етап цьогорічного чемпіонату України. Рівне на турнірі представляли гонщики «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Войтюк і Павло Бондарчук. Зрештою, Сергій став переможцем у класі МХ2, а Павло у класі OPEN посів четверте місце. У командному заліку наш клуб фінішував першим. Наступний етап чемпіонату України з флет-треку відбудеться влітку на рівненському мототреці.