Рівняни здійснили мрії п’ятьох дітей з особливими потребами

1269 0

Ми у соцмережах:

Рівняни здійснили мрії п’ятьох дітей з особливими потребами

Сьогодні у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувся фінал щорічної благодійної акції «Добро на Різдво». Таку акцію проводять вже сьомий рік поспіль.

Директорка Рівненського міського Палацу дітей та молоді Ірина Первушевська розповідає:

З кожним роком ця акція набуває ще більшого осмислення. Я задоволена тим, що кожен рік з’являються нові благодійники. Завданням цієї акції є не тільки допомогти хворим дітям, а й змусити повірити їх у своє майбутнє. Поки держава не спроможна вирішувати проблеми цих дітей, то таку відповідальність беремо на себе ми. Дітям допомагаємо не тільки під час акції, а й після неї. Постійно шукаємо з ними контакт.

Цьогорічними учасниками благодійної акції стали п’ятеро дітей. Чотирнадцятирічний Денис Дулюк мріяв про ноутбук, шестирічний Іван Петрушкевич – про ортопедичні ходунки. Ользі Шульзі – тринадцять, вона грає на флейті та завжди мріяла мати власний інструмент. П’ятирічна Тетяна Мамот хотіла мати свій велосипед, а її дворічний братик Микола мріяв про конструктор «Lego». Так, сьогодні у межах благодійної акції «Добро на Різдво» кожен учасник отримав омріяні подарунки.

Мама двох дітей з особливими потребами Любов Мамот розповідає:

Така акція потрібна для дітей, бо це підтримка. Тут важливі не тільки подарунки, а й емоції, які вона подарувала дітям.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також