Рівняни зможуть літати у Вроцлав?

3596 0

Ми у соцмережах:

Рівняни зможуть літати у Вроцлав?

Польські колеги готові надати регіональну підтримку рівненському аеропорту, аби запустити рейс "Рівне-Вроцлав".

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом із своїм заступником Сергієм Гембергом беруть участь у польському форумі «Європа в пошуках лідерства». Серед перших тем зустрічі – питання розбудови аеропорту у Вроцлаві.

«Сьогодні мав можливість поспілкуватися із Віце-президентом Вроцлавського аеропорту Цезарієм Пацамаєм. Він поділився власним досвідом відбудови аеропорту. А також зацікавився і нашим інфраструктурним об’єктом. Варто зазначити, що польські колеги готові надати регіональну підтримку рівненському аеропорту, аби запустити рейс Рівне-Вроцлав», - розповів Віталій Коваль.

Аеропорт у Вроцлаві – магніт розвитку регіону. Приміщення летовища невелике, є лише одна злітно-посадкова смуга, пасажирський та вантажний термінали. Тут працює 450 людей, третина з них – українці.

Із аеропорту щодня здійснюється 25 вильотів на 84 різні напрямки. Щороку летовищем користуються 3,5 млн пасажирів.

«Тема розвитку летовища для нас близька і цікава. Наразі ми працюємо над реконструкцією міжнародного аеропорту «Рівне» і переконані, що він може стати точкою капіталізації регіону, - переконаний Віталій Коваль.

Пресслужба Рівненської ОДА нагадує: Міжнародний аеропорт «Рівне» включений до Державної цільової програми розвитку аеропортів. На цей рік передбачено фінансування в обсязі 75,7 млн грн. Ще 35 млн грн інфраструктурної субвенції додатково виділять на реконструкцію радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу летовища. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також