Рівнянин Андрій Зарічнюк сам виховує сімох дітей (ВІДЕО)

1554 0

Ми у соцмережах:

Рівнянин Андрій Зарічнюк сам виховує сімох дітей (ВІДЕО)

Рівнянин Андрій Зарічнюк виховує сімох прийомних дітей у будинку сімейного типу, який колись створив зі своєю дружиною Оксаною Зарічнюк.

 Жінка померла у серпні цього року, а Андрій Зарічнюк виявив бажання продовжувати справу сам. Його ініціативу підтримав виконавчий комітет Рівненської міської ради.

- За 20 років ми виховали 20 дітей. Це наче і не багато, але у зв'язку з тим, що ми брали їх дуже маленькими - 14 дітей віком від 9 місяців до 7 років, плюс двоє своїх маленьких, тобто 16 дітей виховували з народження. Через це період їхнього виховання - 14, 16, 18 років. В інтернаті дитина зовні виглядає як інші діти, але не має розуміння про те що і звідки береться. Ціль була підготувати їх до самостійного життя, - розповів Андрій Зарічнюк.  

Учора до чоловіка завітав міський голова Рівного Олександр Третяк разом із працівниками поліції.

- Своєю щоденною працею Андрій Зарічнюк дарує прийомним дітям щасливе дитинство та повноцінне життя, навчає бути самодостатніми, впевненими в собі, вселяє в їхні душі віру в добро і в сімейні цінності. Щоразу, коли відвідую родину Зарічнюків, переконуюсь, що саме завдяки таким людям, як вони, добра, любові та милосердя у світі стає більше, - зазначив Олександр Третяк

 

Читайте також: Вихователь будинку сімейного типу після смерті дружини продовжить справу сам

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також