Рівнянин чудом вижив в АТО і став допомагати дітям

651 0

Ми у соцмережах:

Рівнянин чудом вижив в АТО і став допомагати дітям

Дмитро Дибус - волонтер і координатор рівненського благодійного Фонду «З Богом у серці». На фронті він захищав Україну, а тепер разом з організацією допомагає дітям. Робити добро, рятувати життя, а також бути противагою усьому тому злу, яке є у світі — вважає своїм обов’язком і покликанням.

 Чоловік був на фронті, відколи почалася війна. Свій 20-й день народження юнак зустрів у танку посеред степу. Спочатку був на навчанні на полігоні декілька тижнів, потім — на бойових завданнях, а згодом потрапив на фронт. Каже, що страху не було, а єдине чого хотілося в той момент — бодай ненадовго повернутись додому, щоб побачити батьків та брата.

Двічі на війні Дмитро чудом вижив , коли шансів зовсім не було. Одного разу, отримавши наказ розбити ворожий блокпост, їх загін натрапив на засідку і по його машині влучили кумулятивним снарядом, а це практично стовідсоткова загибель. Прилетіло прямісінько в лобову броню. Дмитро досі не може збагнути яким чином йому та екіпажу вдалося врятуватися. Пригадує, як вони поспіхом покидали машину, як перевіряв, чи нікого не залишилось всередині. Далі пролунав вибух, снаряд влучив у інший їхній танк і усі хлопці, що були у ньому, загинули.Вдруге це трапилося — коли він в останній момент вибрався із палаючого танку. Дмитро запевняє, якби затримався хоч на трішки, то вже не врятувався би. Будучи в машини, хлопець навіть не зрозумів, що є якась небезпека і продовжував їхати. Аж раптом відчув, що негайно потрібно вибиратись — вибіг назовні, а озирнувшись не повірив своїм очам. З башки танку йшов стовп вогню та чорного диму.

Одного разу він сказав, що постійно думав про ті дні, коли вижив, і питав себе, чому ці дива відбулися із ним, чому він залишився живим. Тепер Дмитро знайшов своє призначення, працюючи у фонді.

Його команда розповідає, що як тільки у когось опускаються руки, чоловік спокійно промовляє: «У нас все вийде. Ми ж з Богом у серці!»


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також