![Рівнянин розрахувався чужою карткою у магазині](/img/650/rivnyanin-rozrakhuvavsya-chuzhoyu-kartkoyu-u-mahaz_20240424_9837.jpg)
Учора після обіду до поліції звернулась рівнянка. Зі слів заявниці, вона розраховувалась в магазині на касі й на мить випустила з поля зору свою картку біля касового апарата. Моментом скористався невідомий чоловік і проплатив нею свої покупки.
Жінка описала чоловіка, якого вона підозрювала у привласненні коштів. Патрульні обстежили прилеглу територію на вулиці Богоявленській та виявили неподалік схожого за описом чоловіка.
З собою він мав банківську картку з особистими даними заявниці та чеки на куплений товар. Чоловіка патрульні передали слідчим.