Рівнянин у парі з мексиканкою настріляв на олімпійську «бронзу»

1249 0

Ми у соцмережах:

юнацькі Олімпійські ігри

З бронзовою медаллю повертається з юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі рівненський стрілець Дмитро Гонта. І якщо в особистому заліку на 10 метрів наш пістолетник показав скромний результат — 12-те місце, то у міксі у парі з мексиканкою Андреа Вікторією Ібарра Мірандою рівнянин здобув бронзову нагороду.

— Система формування пар у міксі була доволі незвичною, — розповідає тренер Гонти Сергій Бондар. — Якщо, наприклад, на нещодавньому чемпіонаті світу пари формувалися за національним принципом, то тут організатори, судячи з усього, вирішили зрівняти сили, внісши тим самим інтригу. Серед хлопців та серед дівчат у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів змагалося по 20 учасників в особистому заліку. Потім, залежно від особистого місця, формували пари на мікс. Хто був першим, тому в пару потрапляв той, хто був останнім, і так далі. Мексиканка, з якою в парі виступав Дмитро, була дев’ятою. Тобто у цій парі не було явного лідера, можливо, це і дало результат.

— Чи очікували ви, що Дмитро повернеться з медаллю?

— Я розраховував на медаль в особистому заліку. Хоча і цій медалі я дуже радий. Думаю, для будь-якого спортсмена поїхати на такі змагання і привезти звідти медаль — це дуже важливо. Чому не склалося в особистому заліку? Будемо розбиратися. Все ж таки з Рівного Дмитро поїхав ще за два тижні до старту. Це великий проміжок часу. За цей період могло багато що змінитися, адже у стрільбі психологія відіграє дуже велику роль.

Крім Дмитра Гонти, честь Рівненщини в Буенос-Айресі захищала легкоатлетка з Костополя Світлана Жульжик. Вона у бігу на 800 м посіла шосте місце. А ще в баскетболі 3х3 змагався рівнянин Віталій Шорсткий. Він з партнерами по команді дійшов до півфіналу. Яке у підсумку місце посіли наші баскетболісти — на момент підготовки матеріалу відомо не було. Додамо також, що Шорсткий виступає за баскетбольний клуб «Хімік» (Южний), а тому за офіційними документами Мінмолодьспорту приписаний до Одеської області.

Юнацькі Олімпійські ігри відбуваються втретє. Участь в них беруть спортсмени віком до 18 років. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також