![Рівнянин виборов бронзову медаль на Чемпіонаті світу](/img/650/rivnyanin-viborov-bronzovu-medal-na-chempionati-sv20191110_3418.jpg)
Національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики бере участь у чемпіонаі світу, що проходить в місті Дубаї (ОАЕ).
Рівнянин Роман Новак виборов бронзову медаль у метанні списа. Своїм вдалим виступом Роман Новак виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, встановив рекорд України та виборов ліцензію на участь у XVI Літніх Паралімпійських іграх 2020 року, які відбудуться у м. Токіо (Японія), повідомляє ТРК Рівне1.
У "скарбнчці" української команди за два змагальні дні - 5 високих нагород, серед яких 1 "золота" та 4 бронзові медалі. Наразі наша команда на 3-му місці за загальною кількістю нагород та на 8-му місці за кількістю золотих медалей серед 122 країн-учасниць.