![Рівнянин виборов три золоті медалі на Кубку світу з танців на візках](/img/650/rivnyanin-viborov-tri-zoloti-medali-na-kubku-svitu_20220913_8883.jpg)
Кубок світу зі спортивних танців на візках пройшов з 10 по 11 вересня у словацькому місті Кошице. У змаганнях взяли участь спортсмени з 18 країн світу.
Нагороди рівненський спортсмен виборов у індивідуальній програмі "Класична формула" та "Фрістайл", а також у категорії комбо "Латиноамериканська програма" у парі з киянкою Оленою Данкевич.
Цим самим Іван Сівак повторив своє минулорічне досягнення.