Рівнянин відмовився від газу й витрачає на опалення всього 500 гривень

118550 0

Ми у соцмережах:

Рівнянин відмовився від газу й витрачає на опалення всього 500 гривень

Жити без газу та недорого опалювачи будинок взимку – це реально.

Переконався у цьому Олег з села Городище Рівненського району, який  уже два сезони опалює власний дім за допомогою теплового насоса. Обходиться йому опалення в середньому 500 гривень. 
«Розглядав різні пропозиції теплових насосів, і те що я зупинився на Octopus не пожалкував ні разу. Мій будинок розміром 140 м.кв. Як практичний споживач, перерахую декілька ключових переваг, які вплинули на вибір даного обладнання:
- Економічність. Насос є дуже економним і платіжка за електроенергію вас приємно здивує.
- Автономність. Працює в повному автономному режимі. Просто виставив в мобільному додатку зручний для вас час роботи і все. Можна управляти системою опалення у вашому домі з будь якої точки світу.
- Надійність. Він розрахований під суворіший клімат, на холодні зими, тому для наших зим його буде достатньо. Конструктивно спроектований без рухомих елементів, тому можу бути спокійним що з часом там нічого не зламається», - ділиться п. Олег.
Шведська компанія «Octopus Energy» виробляє теплові насоси «Octopus» з 1980 року. Головна ідеологія компанії – створення надекономічних систем опалення, використовуючи альтернативні джерела енергії, які максимально зберігають природні ресурси і не мають негативного впливу на навколишнє середовище. Офіційне представництво в Україні працює з 2008 року. За цей час в Україні реалізовано понад 400 обєктів де були встановлені теплові насоси «Octopus», як на промислових та соціальних об’єктах, так і у житлових будинках.
Тепловий насос – це обладнання, яке забирає низькотемпературну енергію з навколишнього середовища і передає її через теплоносій в систему опалення.
Теплові насоси «Octopus» не потребують дорогого технічного обслуговування, монтаж обладнання займає лише один, два дні, не потребують буріння свердловин, можна підключити до будь-яких систем опалення, не мають рухомих частин (а відповідно немає чому ламатися), мають повністю автоматичний режим роботи, гарантовано працюють до –40 градусів Цельсія, а взимку ще й мають унікальний зовнішній вигляд – крижана скульптура. Основна перевага – це скорочення опалювальних витрат до 70 %. Єдині затрати – це електроенергія. Однак тепловий насос, споживаючи 1 кВт електроенергії дає до 4 кВт теплової енергії. Найважливіше, що термін окупності вартості обладнання становить три-п’ять років, а очікуваний термін роботи – до 50 років.
Як змонтувати тепловий насос?
Монтаж теплового насоса простий і займає не більше двох днів.  На вулиці потрібно поставити пасивний випарник, а в будівлі – внутрішній блок та пульт управління. У систему закачують фреон: коли він кипить при температурі – 42 градуси Цельсія, він виділяє тепло.
Насамперед для монтажу потрібно вибрати місце установки випарника. Його рекомендують ставити у максимально провітрюване місце, а не, наприклад, у куток будинку. Справа у тому, що взимку він намерзає, як крижана скульптура, а тому повинно гарно продуватися, аби розмерзалося. Випарник також можна ставити на стіну або на дах будівлі.
Сам випарник рекомендують встановлювати на невеликому бетонному фундаменті або бетонних кільцях, можна його встановити на металоконструкцію, можна встановлювати на нього підсвітку, наприклад, гірлянди у різдвяно-новорічні свята.
Після встановлення на фундамент випарник підключають до внутрішнього блоку за допомогою мідних труб, цей контур і є фреоновою магістраллю теплового насосу.
Чим більша площа будівлі, яку потрібно опалювати, тим більше випарників потрібно. До прикладу, один випарник потрібний, якщо площа будинку до 150 метрів квадратних, два – до 250 метрів квадратних, три – до 350 метрів квадратних, а каскадне встановлення теплових насосів «Octopus» дозволяє реалізувати систему опалення для приміщень з необмеженою площею. Для роботи теплового насосу потрібно провести трифазну лінію (380 В).
Отримати консультацію щодо підбору обладнання та сервісу ви зможете в офіційного представника по Рівненській області.
Контактні дані: (096) 596 79 11
(067) 568 27 55
 
E-mail: octopus.zahid@gmail.com
 
Веб-сайт: http://octopus.rv.ua

Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/octopus.zahid 

Реклама


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також