Рівнянин «виграв» 250 тисяч гривень від шахраїв

32289 3

Ми у соцмережах:

Рівнянин «виграв» 250 тисяч гривень від шахраїв

Вчора в редакцію «РВ» звернувся рівнянин Володимир, він розповів, що декілька днів тому йому прийшло смс-повідомлення про те, що в акції «Щасливий номер телефону» він виграв 250 тис. грн і що йому потрібно забрати кошти. Такі смс-повідомлення від безкоштовної лотереї «Народний шанс» йому приходять не вперше. Володимир розповів, що йому часто телефонують з різних номерів, пропонують щось купити чи забрати свої «виграші».

За один день можуть разів шість телефонувати, вже боюся відповідати на дзвінки від незнайомих номерів. Якось вони випитали в мене, де я живу, й почали мені висилати посилки. Коли прийшов забрати, то на пошті сказали, що спочатку треба заплатити, а потім оглянути коробку. Заплатити треба було більше 200 гривень. Я взяв ту коробку, а вона пуста. Зателефонував їм на гарячу лінію, яка виявилася платною, вони перепросили за пусту коробку й наступного дня вислали ще одну. Я вже й не ходив на пошту, коли вона прийшла, – розповів чоловік.

У мережі обмаль інформації про «Народний шанс», проте на форумах люди обговорюють подібні повідомлення, дзвінки та пишуть, що це шахрайство і варто уникати будь-якого зв’язку з такими людьми.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також