Рівнянка понад півроку оскаржує у суді дії прокуратури

985 0

Ми у соцмережах:

Рівнянка понад півроку оскаржує у суді дії прокуратури

Вже дев’ятий місяць рівнянка Ніна Рудик, сина якої вбили ще у 2001 році у селі Бабині Гощанського району, оскаржує у міському суді постанову про закриття кримінального провадження відносно вбивства.

На  засіданні, яке відбулося учора, 10 вересня, вона розповіла, що обласна прокуратура знищила речові докази, які були вилучені під час досудового розслідування, а також касету з відео відтворення подій, що стало підставою для закриття кримінального провадження. Рівнянка не може змиритися з тим, що за 18 років вбивць її сина так і не покарали, тому хоче, щоб додатково опитали прокурорів, які займалися розслідуванням, повернули всі необхідні докази, які спочатку були в матеріалах справи, а потім зникли. Для того, аби довести зникнення речових доказів у суді, в прокуратурі жінка отримала копію документів, які підтверджують, що доказів немає.

Натомість прокурор обласної прокуратури заперечує зникнення речових доказів та зауважив, що всіх прокурорів давно опитали і це підтверджують відповідні протоколи. Також він запевняє, що жінка сприймає за дійсність те, що хоче бачити або чути.

Суддя Сергій Наумов оголосив перерву до 17 вересня. До того часу він ознайомиться з документами, які додала до справи Ніна Рудик, та ухвалить рішення.

До слова, син Ніни Рудик возив підприємців з рівненського ринку до Одеси, де останні закуповували тканину. Жінка розповіла:

Тоді шостого березня один з вбивць їхав разом з ними, коли йому ніби то стало зле й син зупинився, аби допомогти, той направив на нього пістолет з лазерним прицілом. І в той момент в бус підсів другий вбивця, який натиснув на курок. Вбивство замовили конкуренти мого сина, ті що возили людей на ринок у Хмельницький. Одного із вбивць затримали у Польщі, коли він вчинив грабіж та напав на поліцейських. У Польщі йому винесли покарання у вигляді 15 років позбавлення волі, проте Рівненська прокуратура добилася, аби йому зменшили вирок. Після цього йому об’єднали вбивство сина й напад на польських поліцейських так, щоб той відбував покарання як за один злочин. Проте випустили його достроково, а отже за вбивство він так не сидів. Сина немає, нікого не покарали, навіть не виплатили ніякої матеріальної компенсації. Чому в нас покривають тільки вбивць, хто буде думати за простих людей, – зазначила Ніна Рудик.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також