Рівнянка в суді відновила право виїзду за межі України

1617 0

Ми у соцмережах:

Рівнянка в суді відновила право виїзду за межі України

Рівненський апеляційний суд скасував ухвалу місцевого суду від 17 травня 2017 року, якою було задоволено подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби про тимчасове обмеження рівнянки у праві виїзду за кордон, бо вона має заборгованість перед банком.

 

Захисниця рівнянки оскаржила ухвалу Рівненського міського суду,  вважаючи її незаконною. Просила ухвалу скасувати та постановити нову — про відмову в задоволенні подання державного виконавця.

Під час апеляційного розгляду з’ясувалося, що на виконанні у виконавчій державній службі перебуває виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа від 30 вересня 2009 року про стягнення солідарно з рівнянки  та ще однієї особи на користь банку заборгованості. 13 лютого 2013 року державним виконавцем було винесено постанову про звернення стягнення 20% із усіх видів заробітку до повного стягнення заборгованості.

13 травня 2017 року державний виконавець звернулась до суду з поданням про тимчасове обмеження рівнянки  у праві виїзду за межі України, яке Рівненський міський суд  задоволив.

— Скасовуючи ухвалу Рівненського міського суду, суд апеляційної інстанції виходив з того, що хоча боржник у наданий для самостійного виконання строк рішення суду не виконала, на даний час заборгованість за виконавчим документом частково погашається за рахунок заробітної плати,роз’яснила суддя-спікер Рівненського апеляційного суду Надія Ковальчук. —  Ми з’ясували, що 19 березня 2013 року в рахунок погашення заборгованості за кредитом рівнянка  реалізувала заставне майно та перерахувала в рахунок погашення заборгованості суму від його продажу. Також державний виконавець наклав арешт на майно громадянки Ю. — 1/6 частину квартири в Рівному. Попри те, що на даний час боржником не вчинено добровільних дій, спрямованих на виконання виконавчого документа, і зобов’язання, покладені на неї судовим рішенням, не виконані, відсутні будь-які докази, які б вказували на те, що з її боку має місце ухилення від виконання своїх зобов’язань з виконання судового рішення. Боржниця в силу своїх фінансових можливостей сплачує заборгованість, тому підстав обмежувати її у праві виїзду за межі України немає.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також