Рівнянки зіграли з «Дніпром-1» , але не перемогли

661 0

Рівнянки зіграли з «Дніпром-1»  , але не перемогли

Жіноча команда народного клубу Верес здобула нічию у поєдинку з Дніпром-1. Верес - Дніпро-1 - 1:1 (1:0).

Поєдинок першого кола чемпіонату між цими командами, який згідно з календарем був домашнім для дніпрянок - відбувся на стадіоні Колос у Костополі. Тому сьогоднішній, номінально домашній поєдинок, рівнянки провели у Дніпрі.

Червоно-чорні вийшли вперед у рахунку наприкінці першого тайму. Віта Розлуцька реалізувала пенальті за фол суперниць проти Наталії Корнацької.

А в другому таймі дніпрянки відігралися. Марина Навроцька програла забіг на швидкість Віті Серемчук, яка впевнено переграла голкіперку Вереса - 1:1.

Це перша для підопічних Олени Рудої нічия у чемпіонаті.

Головна тренерка жіночої команди народного клубу Верес Олена Руда прокоментувала гру підопічних у поєдинку з Дніпром-1.

- Настрій на гру в команди був бойовий. Дівчата зробили висновки з профілактичної бесіди після невдалої гри з Маріуполем.

Сьогодні установка на гру була як ніколи короткою. Дівчата розуміли, що ліками для нас повинні бути позитивні емоції. У підсумку - бойова нічия. Маємо матеріал для роздумів. Є над чим працювати.