Роботи воїнів АТО покажуть у Рівному та Великобританії

968 0

Ми у соцмережах:

Роботи воїнів АТО покажуть у Рівному та Великобританії

У Рівному виставка працюватиме лише два дні, 24-25 квітня, адже потім роботи помандрують до міста Лідс. Саме звідти від представників української діаспори надійшла пропозиція показати європейській спільноті художні роботи наших воїнів, які повернулися з війни.

- До мене звернулись українці, які живуть за кордоном, щоб провести таку подію у Великобританії. Там 18 травня планують яскраво відзначати день вишиванки – саме в рамках цього свята в місті Лідс відкриється наша виставка. Такі ж пропозиції є від активних людей з Португалії та Німеччини. Тому, думаю, всі ці роботи ще не скоро повернуться в Україну. Тим більше запрошую всіх прийти в будинок культури та побачити все на власні очі, доки є можливість, - розповіла співорганізаторка «Стежками війни» волонтерка Вікторія Шинкаренко.

 

 

Виставка увібрала близько 100 різних експонатів - від намальованих картин до художнього розпису ящиків з-під снарядів.

 

Також усе доповнять численними фотографіями з війни та портретами українських героїв.

 

А ще будуть артефакти з війни – уламки мін і снарядів, що забирали життя або залишили воїнів інвалідами.

 

 

Тому всіх запрошують на відкриття, яке заплановано завтра о 12.00 у Рівненському будинку культури (м. Рівне, вул. Соборна, 3-Д). На заході будуть присутні воїни-автори робіт.

 

Захід організований за сприяння численних громадських та волонтерських організацій, наприклад, ГО «Обласна ветеранська спілка АТО Рівненщини», ГО «Допомога Армії Рівне», об’єднання матерів загиблих воїнів «Єдина родина», а також долучились голова Рівненської ОДА Олексія Муляренко і голова обласної ради Олександра Данильчука.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також