![Зліва на фото - Наталія Борисенко, мама загиблого в АТО бійця Олександра, ініціатор створення ГО](/img/650/rodichi-zahiblikh-obednayutsya-zaradi-pamyati-i-sh20180329_4284.jpg)
Об’єднатися заради пам’яті за загиблими в АТО планують їхні родичі на Рівненщині
Таке бажання нині виявили 14 людей з родин усіх районів області. Вони збираються утворити громадську організацію «Єдина родина Рівненщини». Нині розробляють Статут свого об’єднання.
Наталя Борисенко, мама загиблого бійця в АТО Олександра, розповідає про ідею виникнення організації – з людьми, «які є рідними по біді», легше спілкуватися.
- Є родичі загиблих, які знаходяться в депресії. Їм необхідно приділити увагу. Звичайно їхні проблеми значно зрозуміліші для тих, хто пережив аналогічне. Тому організація підтримуватиме родини загиблих в АТО. Сподіваємося, що до об’єднання долучаться й інші родичі загиблих, - зазначила Наталія Борисенко.
Також у планах ГО - участь у різних соціальних проектах та волонтерство.