Родина переселенців, що проживає у Рівному, отримає гроші на квартиру

1187 0

Ми у соцмережах:

Родина переселенців, що проживає у Рівному, отримає гроші на квартиру

Понад 760 тисяч гривень одержить родина переселенців, що проживає в Рівному. Гроші надійдуть від держави для поліпшення житлових умов сім’ї. Таке рішення прийняв уряд.

- Кошти родина використає на купівлю квартири. Загалом сім’я до нашого обласного центру переїхала зі Сходу країни. Чоловік з сім’ї брав участь в АТО, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої країни. У результаті бойових дій отримав інвалідність, - повідомляє заступниця директора департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Анна Закусілова.

Загалом з 2018 року п’ять сімей переселенців, члени яких брали участь в АТО/ООС, отримали понад 3 млн грн на поліпшення житлових умов.

Окрім того, родини переселенців отримують щомісячну грошову допомогу. Кошти спрямовують на покриття витрат на проживання. І призначається така допомога на 6 місяців. Після закінчення терміну виплати допомоги, її отримувачу потрібно звернутися до місцевого управління соціального захисту населення та подати необхідні документи, щоб продовжувати отримувати соціальну підтримку з боку держави.

Особи, які хочуть отримати виплату вперше, можуть направити заяву з необхідними документами поштою до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також