Родинам загиблих російських вояків грошей не виплачуватимуть, бо їхні тіла наказали спалити

1026 0

Ми у соцмережах:

Родинам загиблих російських вояків грошей не виплачуватимуть, бо їхні тіла наказали спалити

Керівництво Росії наказало нищити будь-які докази злочинів своєї армії в Україні.

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє, що після широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в м.Буча Київської області російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії. У  Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Воєнна розвідка України неодноразово фіксувала факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області. Роботу мобільного крематорію противника зафіксовано у м. Новоайдар Луганської області.

ЗС Росії використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.

Дії російської армії підпадають під визначення “геноцид” відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду. Російське керівництво й надалі намагатиметься приховувати факти військових злочинів в Україні.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також