Ролети — це не лише захист від сонця, а й елемент інтер’єру

295 0

Ми у соцмережах:

Ролети — це не лише захист від сонця, а й елемент інтер’єру

Тканинні ролети стали чудовою альтернативою класичним шторам та різноманітним жалюзі. Завдання ролетів, у першу чергу, — це захист простору від сонячного світла.

Тканинні ролети є відкриті й закриті. Конструкція відкритих проста: полотно штори намотується на вал — завдяки простоті та легкості установки така система недорога та популярна. Більш складна конструкція закритих ролетів: вал, на який намотується полотно, ховається у короб, тому на валику не осідає пил, а сама система виглядає більш привабливою. Отже, якщо обирати більш бюджетний варіант — це будуть відкриті ролети на вікна. Якщо на перше місце ставите функціональні якості та практичність — вибір повинен зупинитись на ролетах закритого типу.

Тканину для ролетів обробляють спеціальними розчинами, внаслідок чого вона не мнеться, не вигоряє на сонці та не притягує пил. Ролети можуть відбивати сонячне світло, розсіювати або не пропускати його взагалі. Тож залежно від того, яка у вас мета, обирається вид тканини.

Матеріал для тканинних ролетів може бути: натуральний (бавовна, сатин, льон); штучний (поліестер, акрил, віскоза); комбінований (наприклад, бавовна 30% та поліестер 70%).

Існує декілька загальних правил, керуючись якими слід обирати ролети для будь-якого приміщення. Обов’язково треба враховувати переважаючий відтінок в оформленні приміщення. Не рекомендується обирати тканини з яскравим та великим малюнком у приміщення, де стіни також з орнаментами або помітними малюнками. Колір ролетів не повинен відповідати кольору стін — він може бути темнішим або світлішим, але не таким самим. Для сонячної сторони використовують прохолодні відтінки, а для північної краще обрати теплі відтінки. Малюнок має особливість змінювати простір — тож для невеликих віконних прорізів краще обрати тканини з горизонтальними смугами, а вертикальні смуги зроблять приміщення візуально вищим.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також