Романчук не зміг взяти медаль чемпіонату Європи з плавання

1207 0

Чемпіонат Європи з плавання на короткій воді проходить у шотландському місті Глазго 4 - 8 грудня. Учасники змагань розіграють 40 комплектів нагород. Переможцем на 1500 метрах вільним стилем став Грегоріо Пальтріньєрі.

Збірна України не зуміла завоювати другу медаль на чемпіонаті Європи з плавання в 25-метровому басейні, який проходить в шотландському Глазго, повідомляє sport.ua.

У фіналі рівнянин Михайло Романчук, борючись за лідерство на першій половині дистанції, в другий не зумів скласти конкуренцію основним суперникам. У підсумку українець фінішував лише 4-м на дистанції 1500 метрів вільним стилем. А переможцем став італієць Грегоріо Пальтріньері з результатом 14:17.14.

Раніше срібну медаль завоювала українка Дарина Зевіна на дистанції 200 метрів на спині.