Романчук, Судимак, Піддубний та інші

1212 0

Рівненські спортивні журналісти вже вдесяте оприлюднили результати свого рейтингу. На найвищу сходинку «П'єдесталу-2016» серед спортсменів піднявся плавець Михайло Романчук. Він на чемпіонаті світу в Казані хоч і став сьомим, але при цьому встановив новий рекорд України на дистанції 1500 м вільним стилем та отримав олімпійську ліцензію. А ще Михайло виграв етап Кубка світу в Досі та був другим у Дубаї.

Романчук

Михайло Романчук
Друге місце в легкоатлетки Ольги Земляк, яка на чемпіонаті світу в естафеті 4х400 м стала шостою. «Бронзу» від журналістів отримала чемпіонка Європи з кульової стрільби у командному заліку Оксана Камінська. Тренерський «П'єдестал» очолив Володимир Судимак. Його жіноча команда «Західний вогонь» стала чемпіоном та володарем Кубка України із софтболу, будучи при цьому кістяком для національної збірної, що брала участь у чемпіонаті Європи. Чоловіча бейсбольна команда «Західний вогонь» виборола бронзові медалі. При цьому рівненські бейсболісти виступали у різних збірних, від дитячих до національної. Зокрема, Артур Бовтач став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків. Друге місце серед тренерів посів легкоатлет Андрій Попеляєв, основними спортсменами якого є Вадим Слободенюк, Світлана Станко, Віта Потерюк, Наталія Прищепа. Остання стала бронзовою призеркою молодіжного чемпіонату Європи у бігу на 1500 м, виконавши олімпійський норматив. Третє місце дісталося постійному мешканцю «П'єдесталу» тренеру з кульової стрільби Сергію Бондарю. Про успіхи Оксани Камінської ми вже розповіли. Інший його провідний вихованець Олег Омельчук світових та євромедалей минулого року не здобув, але виборов олімпійську ліцензію. Крім того, у п. Бондаря тренується велика кількість молодих перспективних стрільців. Клубом року рівненські спортивні журналісти назвали бейсбольно-софтбольний клуб «Західний вогонь». Як і торік, «Інтерв'ю­ентом року» став завжди щирий та красномовний наставник міні-футбольного клубу «Кардинал-Рівне» Сергій Піддубний. «Відзначився» «Кардинал» і ще в одній номінації — «Розчарування року». На жаль, ті потрясіння, які супроводжували улюблену команду тисяч рівнян впродовж 2015 року, не залишили байдужими і журналістів. Втім, попри усі складнощі, клуб вижив, і це головне. Можливо, у 2016-му він претендуватиме вже на інші відзнаки. «Розчаруванням» чотири роки тому був рівненський «Верес». Нині ж він, а точніше, його відродження — це «Подія року». Про народний клуб за останні місяці було стільки сказано, що додаткові коментарі чи пояснення зайві. «У наших серцях». Згадали спортивні журналісти і про Бориса Чулаєвського. Багаторічний очільник обласної федерації легкої атлетики торік залишив цей світ. Рейтинг «П'єдестал» Рівненський осередок Асоціації спортивних журналістів України проводив вже вдесяте.