Романчук знову приніс Рівненщині перемогу в Чемпіонаті з плавання

953 0

Дві золотих, дві срібних та одну бронзову медалі здобули рівненські плавці на чемпіонаті України з плавання, що проходив у харкові з 5 по 9 березня.

Вихованці СДЮСШОР №2 та ОШВСМ вдало виступили на змаганнях та за підсумками трьох днів чемпіонату здобули такі перемоги у скарбничку збірної команди Рівненської області:

Михайло Романчук здобув дві золоті медалі на дистанціях 400 та 800 м (вільний стиль). Михайло виконав норматив ліцензії А на Олімпійські Ігри в Токіо та норматив на Чемпіонат Європи;

Артем Бондар посів 3 місце на дистанції 100 м вільним стилем. Артем у складі національної збірної команди України став рекордсменом України в естафетному плаванні 4 х 100 вільний стиль, а також виконав норматив на Чемпіонат Європи, наразі його кандидатуру розглядають як можливого учасника Олімпійських іграх у Токіо.