Росіянина арештували й оштрафували за те, що слухав українські пісні

538 0

Ми у соцмережах:

Росіянина арештували й оштрафували за те, що слухав українські пісні

Тверський районний суд призначив 15 діб арешту та 50 тисяч рублів штрафу Антону Усову за те, що слухав українські пісні.

Про це повідомили правозахисники з “ОВД-Інфо”.

Усова затримали вдень 12 жовтня. Увагу поліцейських привернуло те, що росіянин, за їхніми словами, слухав українську музику у своєму автомобілі.

На чоловіка склали два протоколи. Згодом суд визнав його винним у непокорі поліцейському та дискредитації збройних сил Росії.

Після засідання Усова відправили відбувати арешт до спецприйомника “Мневники”.

Правозахисники наголошують, що арештований є батьком-одинаком, на утриманні якого перебувають четверо дітей до 18 років. Дружина Усова перестала бути їхнім законним опікуном.

Історії з тиском на жителів Москви, які слухають українські пісні, непоодинокі. У вересні правозахисники розповідали про жінку, яку силовики затримали за прослуховування українського гімну у власній квартирі. Щоб вона відчинила двері, у її помешканні того вечора силовики вимкнули світло. Донесли на неї сусіди.

У підсумку протокол щодо жінки не склали, але поліцейський, який погрожував позбавити її зору, наказав “поставити на заставку телефону російський прапор, нашити на рюкзак символіку Z та V, повісити на нього георгіївські стрічки та вступити до партії Путіна “Єдина Росія”.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також