Розмітку обіцяють до середини червня

569 1

Другий рік поспіль розмітку на дороги Рівного наносить клеванське товариство «Хімія Парк». Цього року воно виграло торги без будь-якої конкуренції — жодна інша фірма на пропозицію міської влади взяти участь у тендері не відгукнулася.

Наносити розмітку «Хімія Парк» днями розпочала з центральних вулиць Рівного. Відповідно до підписаного з міським управлінням ЖКГ договору, до кінця травня фірма має виконати роботи на всіх магістральних дорогах міста. У червні-липні продовжити роботи на тих вулицях, де менш інтенсивний рух транспорту, а у серпні — на решті вулиць, а також нанести написи «Школа».

За роботу «Хімія Парк» отримає 1,18 млн грн. Торік з міського бюджету Рівного за нанесення розмітки їй переказали трохи менше 1,4 млн грн. Директор товариства Віталій Іващук зазначає, що роботи цього року планують виконати раніше — до середини червня.

ТОВ «Хімія Парк» зареєстровано у Клевані Рівненського району на місцевого мешканця Анатолія Іващука і сербів Йово Мікановіча та Радоміра Савіча. Товариство є правонаступником «Колор С. І. М», яке наносило розмітку на вулицях Рівного до 2016 року. Його роботою у місті були невдоволені, бо фарба, яку нанесли, швидко стерлася. У 2017 році місто підписало договір з чернігівською фірмою «Транс Лайн Груп», яка активно почала наносити розмітку у місті тільки у серпні, нарікаючи, що сума, на яку підписано договір, — замала.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Хай здохне продажна мразота 01:19, 17.05.2019

    Це не вони восени теж наносили розмітку? Якщо така непотрібна фарба чи паршиво виконана робота, що тієї розмітки давно вже ніде немає, то навіщо знову давати їм цей підряд? Чи в когось там якийсь інший інтерес? Госпідари, ау!

Залиште вiдповiдь

Читайте також