Розпочали за здравіє...

2184 0

З гарним оптимістичним настроєм розпочали новий сезон футболісти рівенського «Вереса». І хоча стартову гру наша команда проводила у гостях — у Бородянці проти «Освіти», проте ні це, ні спека на стали на заваді для здобуття трьох очок. Перший гол за «Верес» у новій першості забив досвідчений Сергій Вознюк (на 26-й хвилині з пенальті, призначеному за порушення проти Никончука).

З гарним оптимістичним настроєм розпочали новий сезон футболісти рівенського «Вереса». І хоча стартову гру наша команда проводила у гостях — у Бородянці проти «Освіти», проте ні це, ні спека на стали на заваді для здобуття трьох очок. Перший гол за «Верес» у новій першості забив досвідчений Сергій Вознюк (на 26-й хвилині з пенальті, призначеному за порушення проти Никончука). Закріпив успіх рівнян вже у другому таймі з гри не менш досвідчений Вадим Васильєв (56 хвилина). Перед цим забив «Верес» ще один гол, але його арбітр не зарахував. Та навряд чи цей факт може зіпсувати наш настрій. Отож вітаємо футболістів «Вереса» та його нового головного тренера Романа Лабу з першою перемогою. Проте радимо не спочивати на лаврах, адже гарний старт далеко не завжди для «Вереса» означав успішний фініш. Так, з перемог рівняни розпочинали сезони 2002 та 2003 років: над «Ковелем-Волинню-2» — 2:1 та «Галичиною-Карпатами» — 3:0, проте завершував ті сезони наш клуб, відповідно, на 10 та 7 місцях, що навряд чи назвеш суперрезультатом. Побачити на власні очі оновлений «Верес» рівенські вболівальники зможуть у суботу в кубковій грі проти «Енергетика», початок матчу о 18.00. Щодо інших матчів першого туру, то вражає перемога з великим рахунком чернігівської «Десни» над «Соколом» з Бережан — 7:0. Судячи з усього, команда у Чернігові «на ходу», і саме вона, найімовірніше, буде головним претендентом на першість (недарма ж команду з такої далечини заявили до нас в західну зону). Також про те, що у Чернігові футбол зараз на підйомі, опосередковано може свідчити і той факт, що гру «Десна» — «Сокіл» відвідало понад 6 тисяч глядачів. «Верес» у Бородянці грав у такому складі: Сікальський, Вознюк, Матиюк, Шевчук (Скороход, 75), Литвинчук, Ткачук, Коломієць (Гаркуша, 63), Федорчук, Васильєв, Дева, Никончук (Лебединський, 67). Результати інших матчів 1-го туру: «Рава» — «Княжа» — 1:0, «Факел» — «Оболонь-2» — 1:0, «Динамо-3» — «Житичі» — 1:0, МФК «Житомир» — «Нафтовик» — 1:2, «Буковина» — «Чорногора» — 3:0, «Нива» — «Карпати-2» — 0:0.