Розпочали за здравіє, завершили, як завжди...

2005 0

Розпочавши сезон мажорно — перемогою в гостях, завершили його перше коло футболісти рівенського «Вереса» на мінорній ноті, програвши на своєму полі тернопільській «Ниві» — 1:3. Нечисленні глядачі, що завітали у суботу на футбол (за протоколом — 400) побачили до і після перерви два різні «Вереси». У першому таймі — активний, налаштований на атаку, а після перерви — пасивний, схильний до помилок. У першому таймі Андрій Дева забив гол, а Сергій Вознюк ледве його не подвоїв, змарнувавши пенальті. Після відпочинку вже інший Андрій — Сікальський тричі діставав м’яч з сітки.

Розпочавши сезон мажорно — перемогою в гостях, завершили його перше коло футболісти рівенського «Вереса» на мінорній ноті, програвши на своєму полі тернопільській «Ниві» — 1:3. Нечисленні глядачі, що завітали у суботу на футбол (за протоколом — 400) побачили до і після перерви два різні «Вереси». У першому таймі — активний, налаштований на атаку, а після перерви — пасивний, схильний до помилок. У першому таймі Андрій Дева забив гол, а Сергій Вознюк ледве його не подвоїв, змарнувавши пенальті. Після відпочинку вже інший Андрій — Сікальський тричі діставав м’яч з сітки. «Нива», яка у минулій першості разом з «Вересом» знаходилася «на дні» другої ліги, цього сезону відчутно додала і вже цілком реально претендує, якщо не на підвищення у класі, то на місце у трійці це точно. Як вдалося дізнатися з однієї з тернопільських газет, протягом останнього місяця фінансування команди відчутно зросло: якщо у вересні бюджет клубу становив трішки більше 70 тисяч гривень, то у жовтні він збільшився до 167920 гривень. Привертає увагу і той факт, що усі надходження та видатки ФК «Нива» публікує у пресі. Можливо, і «Вересу», який є муніципальним клубом і значну частину коштів отримує з міського бюджету, варто перейняти цю практику. На зимову перерву «Верес» іде, посідаючи сьоме місце. І хоча на старті чемпіонату керівництво команди ставило завдання бути у п’ятірці, проте навряд чи хтось дорікне за це Роману Лабі. Два турнірні рядки, яких не вистачає до плану, сміливо можна списати на виступи у Кубку України, де «Верес» єдиним з команд другої ліги дійшов до 1/8 фіналу.