У столиці розпочав роботу XVIІ позачерговий з’їзд суддів України

1036 0

Ми у соцмережах:

У столиці розпочав роботу XVIІ позачерговий з’їзд суддів України

Делегація з Рівненщини у складі суддів Рівненського апеляційного суду Олега Полюховича та Сергія Хилевича, суддів місцевих судів Лілії Ємельянової, Наталії Кучини, Анатолія Лободзінського та Михайла Таргонія, долучилась до роботи найвищого органу суддівського самоврядування.

На порядок денний попередньо винесено питання: про обрання трьох суддів Конституційного Суду України; про обрання двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та інформацію органів суддівського самоврядування/врядування про їх діяльність.

 

Крім того, вчора Рада суддів України під час засідання запропонувала делегатам з’їзду обговорити пропозиції делегатів з’їзду, судів та суддів щодо доповнення порядку денного XVII позачергового з’їзду суддів України.

 

Серед пропозицій — звернення суддів місцевих судів до з’їзду суддів; звернення суддів Господарського суду Кіровоградської області щодо забезпечення конституційних гарантій незалежності суддів, а також звернення делегатів XVIІ позачергового з’їзду суддів України від місцевих судів Київської області.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також