![Розповіли, в якому стані перебувають потерпілі в ранковій ДТП рівнянки](/img/650/rozpovili-v-yakomu-stani-perebuvayut-poterpili-v-r_20220812_3358.jpeg)
Автопригода в селі Гранівка сталася сьогодні близько сьомої години ранку.
Поліцейські встановили, що 36-річна водійка автомобіля BMW X5 не врахувала дорожню обстановку, не впоралася з керуванням та з'їхала у кювет із подальшим перекиданням.
Кермувальниця отримала закриту черепно-мозкову травму, множинні забої. У 34-річної пасажирки позашляховика діагностували закриту черепно-мозкову травму, множинні забої та перелом руки.
У водійки взяли біологічні зразки для визначення стану сп’яніння.
Триває досудове розслідування.