Розв’язка без сюрпризів

1596 0

До останнього туру трималась інтрига у чемпіонаті області з футболу. Головним невизначеним питанням були імена срібного та бронзового призерів. Втім, головні претенденти на нагороди на фініші не оступились. «Штурм-МЕГУ» в Березному розгромив «Случ» — 4:1 і завоював «срібло». Нагадаємо, що ще торік ця команда виступала у другій обласній лізі, а тут одразу призове місце в елітному дивізіоні.

До останнього туру трималась інтрига у чемпіонаті області з футболу. Головним невизначеним питанням були імена срібного та бронзового призерів. Втім, головні претенденти на нагороди на фініші не оступились. «Штурм-МЕГУ» в Березному розгромив «Случ» — 4:1 і завоював «срібло». Нагадаємо, що ще торік ця команда виступала у другій обласній лізі, а тут одразу призове місце в елітному дивізіоні. До речі, з чемпіоном «ОДЕКом» «Штурм» двічі зіграв внічию, дограючи обидва рази матчі у меншості. Обіграй хоча б раз оржівців — і можна було б і на «золото» претендувати. Бронзові медалі дістались сарненському «Маяку», який організував гарні проводи володимирецькій «Енергії» у другу лігу — 6:2. Компанію «Енергії» по вильоту склав кузнецовський «Варіант». Як показав час, дві команди в першій лізі для міста атомників — занадто велика розкіш. До останнього туру була напруга і в другій лізі. Як ніколи багато команд хотіло підвищитись у класі. І якщо ФК «Вельбівне» став першим достроково, то за другу позицію до останнього боролись «Полісся» (Рокитне) та «Амако» (Гоща). У підсумку після річної перерви рокитнівці знову серед обласної футбольної еліти.