Рунолог сказав, чи нападе Білорусь на Рівненщину

3341 0

Ми у соцмережах:

Рунолог сказав, чи нападе Білорусь на Рівненщину

Українські військові та політичні експерти точно не знають, чи нападуть війська Білорусі на Рівненщину та Волинь. Адже політична ситуація в окупованій росіянами Білорусі нестабільна.

 Тому це питання на каналі «Мій світ» поставили рунологу Денису Маклашевскому.

За його словами, Білорусь – це терези страху та чесних людей:

- Якщо послухати те, що говорить Лукашенко, то можна зрозуміти, що людина просто боїться. Він не знає, кого зараз підтримати - Європу чи Росію. Він своїми розмовами максимально відтягує військові дії проти України.


Щодо Білорусі, то всі руни фіналіста «Битви екстрасенсів» виявилися перевернутими:

- Це говорить, що сил не вистачає. Лукашенко знаходиться під постійним пресингом. На нього постійно тиснуть. Тому він говорить будь-що, аби не було цього тиску. Руни не показують вторгнення Білорусі в Україну.

Рунолог твердить, що звільнення українських територій триватиме ще мінімум два роки:

- Хаос триватиме мінімум до осені. Основні бойові дії триватимуть до середини осені. Сама осінь зірве з багатьох людей маски. Наприкінці осені та взимку будуть певні домовленості. Україна отримає певний подарунок, який змінить хід подій.

Звільняти свої території Україна буде близько двох років. Якісь території звільнять набагато швидше, бо люди там не налаштовані проросійськи, а інші будуть звільняти довше. Той самий Мелітополь, Бердянськ та Маріуполь.

Основна проблема України, де це звільнення затягнеться, то це Луганськ і Донецьк. Адже там дуже багато різних людей. Там немає відверто проукраїнських та проросійських.

Більше того, ми звільнимо не лише старі наші території, а й території, які колись належали Київській Русі.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також