![Фото - ГУ ДСНС у Рівненській області](/img/650/ryatuvalniki-pidnyali-ochi-v-nebo-shukayuchi-na-ri_20240302_9379.jpg)
Згори краще видно.
Впродовж минулої доби рятувальники Рівненщини ліквідували три пожежі на відкритих місцевостях: двічі горіло побутове сміття та один раз суха трава та чагарники.
- Вкотре звертаємося до громадян припинити випалювати сухостій та сміття. Внаслідок цих пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але і молоді рослини, комахи, звірі та птахи, - зауважують в ГУ ДСНС Рівненщини.
А сьогодні вогнеборці вирішили обстежити різні райони області за допомогою квадрокоптерів.
![](/images/Screenshot_20240302-184818_Samsung Internet.jpg)
![](/images/Screenshot_20240302-185308_Samsung Internet.jpg)