Самба де-Франківськ

1813 0

Футзал у виконанні бразильців змогли у суботу побачити рівненські шанувальники спорту. У складі чемпіона країни івано-франківського «Урагана» до Рівного приїхало одразу троє представників країни самби та диких мавп. Саме вони у підсумку забили усі п’ять м’ячів у наші ворота. Особливо постарався Леадріньо, на рахунку якого покер, ще раз відзначився Сержао.

Незважаючи на поразку — 3:5, рівненському «Кардиналу» навряд чи можна дорікнути у відсутності бойового духу. Наша команда, яка грала без низки травмованих футболістів основи — Віталія Танського, Юрія Когута, Мар’яна Маринюка, до останнього тримала у напрузі титулованого суперника, завдавши втричі більше ударів у площину. — Думаю, вболівальникам гра сподобалася, — говорить головний тренер «Кардинала» Сергій Піддубний. — Хоча з нашого боку це була авантюра. До перерви отримали необов’язкові голи — «Ураган» п’ять разів вдарив, тричі забив. Дії воротаря навіть коментувати не хочу. У нас же навпаки — реалізація кульгає. Грою своїх підопічних я не задоволений, ніхто не зміг себе належним чином проявити. Загалом гра була рівна, але весь матч грати без замін дуже складно, як фізично, так і психологічно, втрачається концентрація. Сподіваюся, до першого чвертьфінального матчу Кубка України відновляться усі — і Танський, Маринюк та Когут, і Ситник та Дєнюжкін, які виходили на майданчик з травмами. Після поразки від «Урагану» «Кардинал» залишився на шостій сходинці в Екстралізі. Наступний матч підопічні Сергія Піддубного проведуть 14 квітня у Луганську проти «ЛТК». А з івано-франківцями вони знову зустрінуться 28 квітня та 5 травня, щоправда, у чвертьфіналі Кубка України.