Самбістка з Квасилова — віце-чемпіонка світу

2207 0

Срібну медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорів, що проходив у Ташкенті, здобула вихованка Рівенської районної ДЮСШ відділу освіти Марія Мухаровська. На шляху до фіналу квасилівчанка виграла чотири зустрічі у самбісток з Молдови, Казахстану, Узбекистану та Росії.

Срібну медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорів, що проходив у Ташкенті, здобула вихованка Рівенської районної ДЮСШ відділу освіти Марія Мухаровська. На шляху до фіналу квасилівчанка виграла чотири зустрічі у самбісток з Молдови, Казахстану, Узбекистану та Росії. Причому росіянка на той момент була діючою чемпіонкою світу. Як це не прикро, але травма не дозволила Марії поборотися у фіналі за «золото». Готували спортсменку до змагань тренери Микола та Дмитро Коби. Допомогли Марії виїхати на ці представницькі змагання Рівенська райдержадміністрація, фірма «Захід-Пиво», а також підприємці Віктор Слободанюк та Олександр Андріюк.