![Сарненчанин приїхав з передової, щоб побратися з коханою](/img/650/sarnenchanin-priikhav-z-peredovoi-shchob-pobratisy_20220922_5346.jpeg)
Військовослужбовець Василь приїхав з передової в Сарни, щоб одружитися.
Про це повідомила директорка Сарненського історико-етнографічного музею Вікторія Дашко:
- Весілля в етностилі, яке зачарувало своєю красою, відбулось в Сарненському історико-етнографічному музеї. Одружилися військовослужбовець Збройних сил України Василь та його обраниця Ольга. Наречений всього на декілька днів приїхав з передової, щоб разом з Ольгою дати обітницю любові й створити сім'ю.
Фото: Людмила Серкебаєва.