Сарненець дарує перемогу Україні

1296 0

Влучний удар сарненця Андрія Тотовицького приніс перемогу молодіжній збірній України (U-21) у відбірковому матчі чемпіонату Європи з футболу 2015 року. Українці у себе на полі обіграли латвійських однолітків — 2:1. Вирішальний гол наш земляк забив на 94-й хвилині поєдинку.

ТОТОВИЦЬКИЙ_ЛАТВIЯ Влучний удар сарненця Андрія Тотовицького приніс перемогу молодіжній збірній України (U-21) у відбірковому матчі чемпіонату Європи з футболу 2015 року. Українці у себе на полі обіграли латвійських однолітків — 2:1. Вирішальний гол наш земляк забив на 94-й хвилині поєдинку. Це був другий матч Тотовицького за українську молодіжку. Нагадаємо, минулий сезон цей гравець провів у складі маріупольського "Іллічівця", хоча його контракт належить донецькому "Шахтарю".