Секретар Шакирзян привітав вихованців навчально-реабілітаційного центру

410 0

Ми у соцмережах:

Секретар Шакирзян привітав вихованців навчально-реабілітаційного центру

У Рівненському обласному навчально-реабілітаційному центрі відбувся випускний для дошкільнят. Вони приготували яскраву концертну програму, яку доповнили виступи батьків та вихователів.

 Привітати вихованців закладу приїхали волонтери громадської організації «Рівне Разом» з її почесним президентом Віктором Шакирзяном.

Благодійники привезли дітям подарунки, а саме необхідне для подальшого навчання шкільне приладдя.

З особливою приємністю завітав на випускний дошкільнят у Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр. З цими неймовірними дітками та колективом закладу ми вже давно стали добрими друзями. Адже часто навідувалися сюди з подарунками. Зокрема, минулого року коштом «Рівне Разом» ми придбали і забезпечили заклад навчальними партами, раніше встановили новий ігровий майданчик, дарували різноманітну для навчання та розвитку дітей канцелярію та багато інших необхідних речей. Це неймовірні діти, надзвичайно щирі, наповнені фантастичною, позитивною енергією. Допомагати їм на їхньому життєвому шляху - наш святий обов'язок. Зокрема, хочу подякувати керівництву закладу та його педагогам, які щодня докладають максимум зусиль аби їхні вихованці повноцінно розвивалися”, - зазначив Віктор Шакирзян.

 

Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр є багатопрофільним. Зокрема, тут допомагають діткам з аутизмом, синдромом Дауна та іншими складними порушеннями розвитку. В закладі функціонують, як дошкільні групи, так і навчальні класи.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також